O NÁS

Jsme firma, která se zabývá AUTO DETAILINGEM (smart detailing), což je velmi důkladné čištění vozu, RENOVACE (korekce, leštění) laku a následné voskování. Výsledkem je dokonalá ochrana laku, čistota celého vozu a lesk v každém detailu.

Máme za sebou potřebné zkušenosti s leštěním laku, čištěním interiéru a kompletní péči o automobil. Všichni naši pracovníci jsou také  odborně zaškoleni a mají na to patřičné oprávnění (certifikáty). Co se našich přípravků týká, bereme jen vyzkoušené přípravky,  které mají ty nejlepší   výsledky ve světě detailingu.

Pečujeme nejen o osobní auta, ale také o veterány, lodě, letadla, obytné vozy, kamiony, motorky a mnoho dalších.  Rádi zařídíme také odvoz Vašeho miláčka, nebo přijedeme k Vám domů, firmy či kamkoliv, kde budeme mít přístup ke garáži, hangáru, skladu, či přístřešku.

Pokud máte více vozů, motorek nebo čehokoliv jiného, je možné se domluvit na individuální ceně. To samé platí pro naše věrné zákazníky, na důkaz že si Vás vážíme.

Z naší nabídky služeb si můžete vybrat program, který Vám nejlépe vyhovuje. Pokud budete chtít poradit, jsme tu pro Vás. Další programy jsou na domluvě po telefonu, vždy se snažíme vyjít vstříc Vaším požadavkům.

V sekci ČASTÉ DOTAZY najdete spoustu otázek a odpovědí. Pokud ta vaše tam nebude, neváhejte nám zavolat nebo napsat. Ukázky práce, novinky ze světa DETAILINGU, naše akce a aktuality sdílíme na facebook a instagram.

Těšíme se na Vaši návštěvu

S láskou se postaráme o Vašeho miláčka