Vysvětlivky

SEALANTY:

antikorozní SEALANT poskytující nejlepší možný hluboký lesk laku, dlouhodobou ochranu před nejagresivnějšími vlivy prostředí (sůl, kyselé deště, UV záření, atd.) poté máme SEALANTY S VOSKEM, které obsahují karnaubský vosk a vytváří vysokou povrchovou odolnost a vysoký lesk. Po nanesení nejvyspělejší nanotechnologie vytváří neproniknutelnou ochranu proti UV a IR záření, zažírání nečistot a antistatický povrch s bezkonkurenční životností. JSOU VRSTVITELNÉ A NANÁŠEJÍ SE VE VÍCE VRSTVÁCH S ČASOVÝM ROZESTUPEM PRO NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK.

GLAZE:

promění váš lak k dokonalosti, lze použít PŘED nebo PO vosku a tmelu. Použitím GLAZE vynikne lak úžasným leskem, hloubkou a ochranou. Ke 100% výsledku a také ochraně nesmíme zapomínat na VOSKY a SEALANTY, které můžeme vrstvit na GLAZE a zvýšíme tím ochranu, lesk a efekt.

Gyeon Q2 SYNCRO:

24 měsíců ochrany s nejmodernější a nejtvrdší dvousložková ochrana laku (tvrdost 9H),díky které dokonale chráníte vaše auto, postará se o dokonalou hydrofobicitu, zabraňuje špinění a dodává hluboký lesk. Díky této metodě dostanete ochranu laku na úplně jinou úroveň.

DETAILINGOVÉ SPREJE:

lze použít u nového vozu a získat okamžitě super les, nebo pokud máte v poslední době voskované auto tak jen zvýraznit a podtrhnout jeho lesk. Používá se po vosku, tmelu nebo jako finální efekt.

SS6 SECOND:

plně syntetický přípravel, který chrání váš lakpřed UV, IR, oxydací, kontaminacemi a silniční špínou. VYTVÁŘÍ NEPRONIKNUTELNÝ ŠTÍT, KTERÝ JE DLOUHODOBĚ ODOLNÝ A LESKLÝ JAKO SKLO! KŘIŠŤÁLOVÝ LESK AŽ 3 ROKY

CARBON FLEX C9:

dlouhodobá odolná ochrana proti povětrnostním vlivům, čirá ochrana zvyšuje brilantní lesk, vynikající optická čirost, zvyšuje lesk, odraz a hloubku. Hydrofobní samočistící efekt ( voda klouže pryč a odstraňuje nečistoty), flexibilní struktůra zamezuje škrábance,zamezuje špinění, chrání proti vyblednutí, oxidaci, změně barvy, korozi, UV záření,... OCHRANA AŽ 36 MĚSÍCŮ

KOREKČNÍ A LEŠTÍCÍ PASTY:

máme více druhů a vždy musíme volit dle poškození laku ( hrubá brousící, jemnější korekční, jemná leštící a finálně velmi jemná pasta) a také správný výběr brousících a leštících kotoučů aby se lak neponičil. Slouží k odstraňování nejtěžších i malých vad laku, škrábanců, oxidace, hologramy, rýh, atd... a VÝSLEDKEM JE HLADKÝ LAK S VYSOKÝM, ČISTÝM A HLUBOKÝM LESKEM BEZ ŠKRÁBANCŮ A HOLOGRAMŮ. Vzhledem bude vaše auto vypadat jako by právě vyjelo z autosalonu.